Meniny a význam mena

Peter, Pavol, Petra

29. Jún

Mužské meno Peter má grécky pôvod a význam mena je 'pevný ako skala'. Petrovia majú obľúbené farby fialovú, modrú a červenú, ochranné rastliny horčicu a rozmarín, ochranné kamene jaspis a diamant. Títo muži sú celkom dynamickí a šarmantní a ktorý rozmýšľajú skôr svojim srdcom. Petrovia sú väčšinou úspešní muži, ale máloktorí vedia využiť svoje možnosti a predpoklady. Keď ich niečo zarmúti alebo majú ťažkosti, trápi ich to iba na krátky čas.

Mužské meno Pavol má latinský pôvod a význam mena je 'malý, skromný'. Osobným číslom tohto mena je 7 – Tajomnosť. Pavlovia majú obľúbené farby fialovú, zelenú a modrú, ochranné rastliny žihľavu a slez, ochranné kamene ametyst a smaragd. Pavlovia sú silnými a pôsobivými mužmi. Idú si pevne za svojim cieľom, spoliehajú sa sami na seba a rýchlo získajú úspech.

Meno Petra je ženskou podobou mena Peter. Osobným číslom tohto mena je 2 - Dobrota. Ich obľúbené farby sú zlatožltá, oranžová a medená, ochranné rastliny mak, nechtík, ochranné kamene krištáľ a granát. Petry sú príjemné a veľmi emotívne ženy. Ak po niečom túžia, urobia pre to maximum.<< Meniny predvčerom < Meniny včera | Meniny zajtra > Meniny pozajtra >>